Steenvlinder blijft nog een jaar actief in Vlaardingen

Goed nieuws voor Verenigingen van Eigenaren (VvE’s) in de VOP en Centrum Noord: het project van Steenvlinder voor de aanpak van achterstallig onderhoud is per 1 april met een jaar verlengd. Dit betekent dat bewoners opnieuw ondersteuning kunnen krijgen bij het verbeteren en verduurzamen van hun gebouwen.

Woonteamleden Daan en Harmen gaan ook dit jaar weer langs de deuren om nieuwe VvE’s te benaderen en te begeleiden. Wellicht heeft u ze al in de wijk gezien, een nieuwsbrief ontvangen of een bouwspandoek opgemerkt bij een complex dat al gestart is.

De resultaten van het project zijn tot nu toe veelbelovend:

  • 457 woningeigenaren zijn persoonlijk gesproken
  • 87 onderhoudsplannen zijn aangevraagd (goed voor ca. 810 wooneenheden)
  • 76 rapportages zijn al opgeleverd
  • 34 plannen zijn vastgesteld tijdens de ALV
  • 25 VvE’s zijn bezig met het aanvragen van offertes
  • 5 VvE’s hebben samen al € 320.000 aan stimuleringsleningen ontvangen

Met de verlenging van het project krijgen meer VvE’s de kans om stappen te zetten richting een beter onderhouden en duurzamer gebouw.

Wilt u ook een aanvraag doen voor een stimuleringslening? Ga naar naar de pagina over het Servicepunt Woningverbetering.