Hoogwater fase 1 verwacht op 27 oktober 2025
In Vlaardingen wordt op maandag 27 oktober om 06.30 uur hoogwater verwacht. We verwachten dan een waterstand tussen 1,75 en 2,10 meter boven NAP (Normaal Amsterdams Peil).
Een deel van de parkeerplaatsen bij de Pelmolen aan de Westhavenkade en delen van de rijweg aan de Oosthavenkade, Koningin Wilhelminahaven Zuidzijde (Schiereiland) en Maasboulevard kunnen onder water komen te staan.
Wat doet de gemeente?
We sluiten op maandag 27 oktober van circa 05.30 uur tot circa 07.30 uur de Oosthavenkade ter hoogte van het Grote Visserijplein, de KW-haven Zuidzijde en een deel van de Maasboulevard (tussen Westerhoofd en Abel Tasmanlaan) af. We plaatsen wegafzettingen met inrijverboden om te voorkomen dat mensen met hun voertuig rijden of parkeren in de gebieden waar hoogwater verwacht wordt.