Mag ik mijn caravan/camper op de openbare weg parkeren?

Vraag

Mag ik mijn caravan/camper op de openbare weg parkeren?

Antwoord

Ja, dat mag voor de duur van 3 dagen (zie Algemene Plaatselijke verordening Vlaardingen 2012, artikel 5.6).
De gemeente kan wel besluiten dat op sommige plaatsen niet geparkeerd mag worden, omdat dit het straatbeeld beïnvloedt.

Gerelateerde producten