Materialen lenen voor uw evenement

Organiseert u een evenement of bijvoorbeeld een straatfeest? Dan kunt u materialen lenen van de gemeente.

Overzicht beschikbare materialen

Er zijn verschillende materialen beschikbaar in beperkte aantallen. Zorg er daarom voor dat u uw materialen tijdig reserveert. Heeft u ze toch niet nodig? Laat het dan even weten, zodat iemand anders ze kan lenen.

Hieronder vindt u een overzicht van de beschikbare materialen.

Materiaal

Aantal stuks om uit te lenen

Afzethekken rood/wit

Circa 60 stuks

Afzethekken met bord ‘u betreedt een evenemententerrein’ 

10 stuks

Bouwhekken met Vlaardingen Doen zeil 

10 stuks

Dranghekken

Circa 400 stuks

Kunststof onderplaten  

Circa 100 stuks

Kunststof rijplaten 

Circa 20 stuks

Betonnen bakken met mast voor vlag of banier 

15 stuks

Kliko’s 

Circa 30 stuks

Voorwaarden

Aan het gebruik van gemeentelijke materialen zijn de volgende voorwaarden verbonden:

  • Uw evenement heeft geen winstoogmerk of u gebruikt het materiaal voor de veiligheid van uw evenement;  
  • De gemeente brengt en haalt het materiaal op. In sommige gevallen worden de materialen ook geplaatst. Dit gebeurt altijd in overleg; 
  • Het lenen van het materiaal is afhankelijk van de beschikbaarheid en kan zolang de voorraad strekt; 
  • De organisator van het evenement is tijdens het gebruik verantwoordelijk voor de beschikbaar gestelde materialen; 
  • Als er iets beschadigd raakt of niet wordt teruggebracht, betaalt de organisator de kosten.  

Aanvragen

Wilt u materialen uitlenen? Vul dan het digitale aanvraagformulier 'uitlenen materialen' in. Wij nemen dan contact met u op.

Kosten

De materialen kunnen gratis geleend worden, als aan de voorwaarden wordt voldaan.