Feestelijke bijeenkomst herinrichting Krabbepark op 17 augustus 2023

Watervogels broeden bij de nieuwe moeraseilanden, zonaanbidders leggen hun handdoeken neer op de nieuwe ligweide en fietsers rijden het nieuwe Rondje Krabbeplas. Het Krabbepark kreeg de laatste jaren op een duurzame manier een facelift. Het gebied rondom de Krabbeplas is natuurlijker, recreatiever en toegankelijker geworden. 
 
Afgelopen voorjaar zijn er ter afsluiting van de herinrichting nog 165 solitaire bomen geplant en daarom vindt de gemeente Vlaardingen het tijd om het nieuwe Krabbepark in het zonnetje te zetten. Dat doen we op donderdag 17 augustus 2023 van 14.30 tot 16.30 uur en u bent hiervoor van harte uitgenodigd.
 
We ontvangen die middag betrokkenen bij de herinrichting op het ExpoCamp Vlaardingen, een pop-up camping naast paviljoen Jofel aan de Plas. Het programma bestaat uit een officieel moment, een rondleiding in het park en een hapje en een drankje op het campingterras.
 
We stellen het op prijs als u laat weten of u komt. Dat kan door te mailen naar edith.kwakernaak@vlaardingen.nl
 
Graag tot ziens op 17 augustus!