Deze website gebruikt cookies om uw gebruikerservaring op de website te verbeteren. Gaat u hier mee akkoord?

Sla menu over en ga naar de inhoud

Gemeente Vlaardingen - Cultuurnieuws

Ga naar de homepage van de gemeente Vlaardingen
-

Cultuurnieuws

Nieuws over kunst en cultuur in Vlaardingen zoals diverse evenementen en nieuwe projecten.
 
U kunt zich abonneren op de digitale nieuwsbrief Kunst & Cultuur. U ontvangt dan maandelijks het laatste nieuws over kunst en cultuur in Vlaardingen in uw e-mailbox.
 
Als u zelf nieuws heeft, kunt u dat via het kunstformulier in de rechterkolom opsturen. Misschien verschijnt uw kunst- of cultuurnieuws dan op onze website en in onze nieuwsbrief.
 
 
Nieuwsberichten:

 

Speeleiland viert koninklijk feest

speeleiland

24-04-2013 |

Al helemaal in de stemming voor Koninginnedag? Kom zaterdag 27 april naar het Speeleiland voor een feest met een koninklijk tintje! Op deze feestelijke dag kunnen de kinderen van 11.00 uur tot 15.00 uur workshops volgen en kunnen buurtbewoners gezellig een babbeltje maken met elkaar.

Lees verder

Vijf Oranje Strikken voor Vlaardingse activiteiten

ontvangers oranjestrik

24-04-2013 |

Burgemeester Tjerk Bruinsma heeft namens het Nationaal Comité Inhuldiging vijf Oranje Strikken uitgereikt. De Oranje Strik is een officiële erkenning voor een feestelijke activiteitvoor mensen en organisaties die een originele, positieve en authentieke activiteit organiseren in het kader van de abdicatie en inhuldiging. De activiteiten passen binnen het thema: “Mijn droom voor ons land, inspiratie voor onze Koning” en de activiteit moet aansprekend zijn voor een groot publiek.

Lees verder

Herinneringsmedaille voor Vlaardingse kinderen

burgemeester Tjerk Bruinsma met de kinderen

24-04-2013 |

Een kroonswisseling is een memorabel moment. Om de kinderen van Vlaardingen een aandenken te geven aan de wisseling van Koningin Beatrix naar Koning Willem Alexander, krijgen alle Vlaardingse schoolkinderen een medaille. De kinderen op de Van Kampenschool aan de Willem Pijperstraat waren als eersten aan de beurt.

Lees verder

Zie ook

Formulieren